Přehled nejbližších vystoupení:Kde jsme hráli:

2017

2. 9.
od 19 h.

Zdislava
u Liberce
Zdislava - open-air - SOUKROMÁ AKCE!
Ve Zdislavi jsme již hráli v roce 2012 na soukromé oslavě přátel našeho basáka Honzy. Bylo to pěkné a tak jsme si to při další oslavě zopakovali.

5. 6.
od 21,00 h.

Praha 1
Liliová 10
Blues Sklep
V pondělí 5.6.2017 jsme opět hráli v tradičním klubu bluesové hudby Blues Sklep.

14. 3.
od 21,00 h.

Praha 1
Liliová 10
Blues Sklep
V klubu bluesové hudby Blues Sklep jsme hráli počtvrté. Jako host si s námi skvěle zaimprovizoval Petr Venkrbec na alt saxofon (ex Psí Vojáci, aktuálně Blues Rock City).

2016

18. 11.
od 21,00 h.

Praha 1
Liliová 10
Blues Sklep
V pátek 18.11.2016 jsme hráli v Blues Sklepě potřetí. Tím naše letošní vystupování skončilo, usoudili jsme totiž, že prosinec bývá narván množstvím předvánočních a adventních akcí a proto jsme místo nabízeného vánočního večírku upřednostnili tento klidnější termín. Potěšila nás velká návštěva našich příznivců a těšíme na další hudební setkání v příštím roce.

3. 9.
od 21,00 h.

Praha 1
Liliová 10
Blues Sklep
V sobotu 3.9.2016 jsme hráli v Blues Sklepě podruhé. Bylo to fajn :-)

16. 8.
od 21,00 h.

Praha 1
Liliová 10
Blues Sklep
16. 8. 2016 jsme hráli v kultovním pražském klubu bluesové hudby Blues Sklep poprvé. Představil se také nový zpěvák - Ivan Ortman. Účast hojná, pohoda!

27. 2.
od 20,00 h.

Praha 2
Korunní 16
Klub Mandragora – s kapelou VSDH
Kapela VSDH (Vrať se do hrobu) hraje k tanci a poslechu v klubu Mandragora big-beat 60. let pravidelně, vždy koncem každého měsíce. V sobotu 27.2.2016 v rámci jejich vystoupení mělo své okénko také BlueWay. V kapele se představil její nový kytarista - Milan Venkrbec a zpěv posílil jako host Miloš Barcal.

2015

V roce 2015 jsme z personálních příčin neměli žádné vystoupení.

2014

30. 6.
od 20 h.

Praha 2-Vinohrady
Klub Rybanaruby – s Blues Rock City
Podruhé jsme hráli v klubu Rabynaruby. Předskočila nám spřízněná kapela Blues Rock City - viz záznam z jejich vystoupení na webu: www.bandzone.cz/bluesrockcity. Sál byl plný příznivců obou kapel.

9. 5.
od 19 h.

Praha 6-Dejvice
Potřetí na Břetislavce – s JamDay
Potřetí jsme hráli na akci devijcké undergroundové komunity, tentokrát s novým kytaristou Zbyňkem Jarošem, zkušeným hráčem z kapely Rolling Stones Revival Prague a s Jindrou Gerišem, hráčem na foukačku.

19. 3.
od 19 h.

Praha 8-Prosek
Restaurace Konkurence – tentokrát jsme nehráli, zrušeno!!!
Dočasně jsme nuceni přerušit naše vystupování, neb nás po několikaleté spolupráci opustil kytarista Petr Franče. Bylo to fajn, děkujeme za společné hraní a na náhradě pracujeme!

15. 1.
od 19 h.

Praha 8-Prosek
Restaurace Konkurence
Hráli jsme v restauraci nad naší zkušebnou. Mile nás překvapila návštěvnost i kladná odezva.

11. 1.
od 20 h.

Dolní Černošice
Narozeniny - SOUKROMÁ AKCE!
Hráli jsme na oslavě životního jubilea jednoho pana profesora, kterého naše kapela zaujala na blues-rockovém festu v Radotíně. Nevytiskli jsme si mapu a trochu bloudili po cestách i necestách, ale nakonec telefonická navigace slavila úspěch. Stejně tak i naše vystoupení, oslavenec, jeho žena a přátelé byli velmi příjemní a atmosféra skvělá. Bloudění během příjezdu jsme programem víc než vynahradili, pohoda byla všeobecná a tak to má být:-)

2013

28. 12.
18 h.

Praha 6
Narozeniny - SOUKROMÁ AKCE!
Hráli jsme na narozeninách v sále hojně navštíveném komunitou z Dejvické nádražky. Lidé příjemní, atmosféra pohodová.

4. 12.
od 18 h.

Praha 2
Šafaříkova 3
Galerie Pokorná - SOUKROMÁ AKCE!
První prosincovou středu jsme hráli, stejně jako před rokem, na setkání přátel výtvarného umění galeristky Jitky Pokorné. Tentokrát se neslavil Mikuláš, ale Honzova žena, architektka Dana, sdílela s dalšími své zážitky ze zájezdu do Číny.

24. 8.
17-22 h.

Praha 5-Radotín
Říční lázně
Bluesrock Fest 2013
Hráli jsme s kapelami Bernard Blues Band (Karlovy Vary) a Blues Rock City (Praha).

9. 8.
16 h.

Praha 6
Svatba - SOUKROMÁ AKCE!
Hráli jsme na svatbě v sále hojně navštíveném komunitou z Dejvické nádražky. Lidé příjemní, atmosféra pohodová.

3. 7.
20-22 h.

Praha 2
Mánesova 1645/87
Klub Rybanaruby
Prvně jsme hráli v klubu Rybanaruby, v příjemném a kvalitně nazvučeném prostředí. Byla to pozitivní zkušenost, o čemž svědčila i odezva přátel, kteří se na naše hraní přišli podívat.

26. 6.
19-22 h.

Praha 4
Budějovická 13
Pivnice Budějovická
Opět jsme hráli na Budějovické!

22. 5.
19-22 h.

Praha 4
Budějovická 13
Pivnice Budějovická
Zavítali bývalí spolužáci z Modřan vč. Karla Máje, kytaristy z modřanského big beatu Ypsilon z let 1963-66, což potěšilo!

17. 4.
19-22 h.

Praha 4
Budějovická 13
Pivnice Budějovická
Zlatým hřebem večera byl tanec Marušky, dcery našeho bicmana!

27. 3.
19-22 h.

Praha 4
Budějovická 13
Pivnice Budějovická
Hraní s novými bednami na zpěv bylo dobré pro posluchače. Pro změnu jsme ale postrádali příposlechy - pořád je v technice co zlepšovat, ale celkově to bylo lepší než minule.

27. 2.
19-22 h.

Praha 4
Budějovická 13
Pivnice Budějovická
Avizované zbudování vzduchotechniky zatím nevyšlo. Nevyšlo ani hraní s půjčeným aparátem na zpěv, nebyl lepší, jak jsme doufali, ale naopak. A hraní "naslepo", nic moc, jak pro nás, tak pro posluchače. Takže příště se nesmíme nechat zaskočit technikou.

16. 1.
19-22 h.

Praha 4
Budějovická 13
Pivnice Budějovická
Navázali jsme na předchozí hraní v této hospodě a vypadá to, že i uprostřed týdne si sem hudbymilovní hosté zvykají chodit. Zájem o naše příští hraní byl zjevný, takže koncem února zase tady!

2012

28. 12.
od 19 h.

Praha
Dejvická nádražní hospoda
Hráli jsme v této hospodě podruhé a opět s Patrickem. Odezva byla opět dobrá, lepší se proti minule jevila i úroveň následujících kapel. V každém případě Dejvická "Nádražka" je místem, kde to hudbou žije, takže pokud se v budoucnu vyskytne příležitost, tak je to to správné místo.

19. 12.
19-22 h.

Praha 4
Budějovická 13
Pivnice Budějovická
V pivním doupěti na Budějovické, kde předností je dobré pivo za dobrou cenu (gambáč a plzeň), nedaleká stanice metra C a obecenstvo zvyklé místním hudebním produkcím, jsme hráli poprvé. Prostředí bylo poněkud atypické, do polouzavřeného kouta pro kapelu se stahovala mračna kouře, zvuk v tomto prostoru a v ostatním lokálu se zřejmě dost lišil, ale snažili jsme se podat i v těchto podmínkách dobrý výkon. S tím byl spokojen jak šéf provozovny, tak podle ohlasů i místní štamgasti, tudíž výsledkem byla dohoda o našich dalších pravidelných vystoupeních o středách jednou v měsíci a také navázání dalších kontaktů. Takže O.K.

4. 12.
od 18 h.

Praha 2
Šafaříkova 3
Galerie Pokorná - SOUKROMÁ AKCE!
První prosincové úterý jsme hráli na mikulášském setkání přátel výtvarného umění galeristky Jitky Pokorné. Setkání s výtvarníky a architekty bylo jako již v minulosti velmi příjemné.

16. 11.
od 19 h.

Praha
Dejvická nádražní hospoda
Hraní v této hospodě domluvil Petr narychlo a protože Honza nemohl, zaskočil náš předchozí basoš Patrick, a to velmi zdařile. Výhodou bylo, že jsme si vzali jen kytary a hráli na místní aparáty vybavené zvukařem. Ačkoli jsme nestačili dát vědět známým, bylo to fuk, neb hospoda byla plná - sem se chodí pravidelně na muziku. Vypnuli projekci Davis Cupu na stěnu a už jsme jim to prali do hlavy. A čím víc, tím to mělo větší ohlas. Tak to se mi líbilo!

31. 10.
od 19 h.

Praha
Hospoda U Pepína
Poslední říjnovou středu jsme zas hráli na domácí půdě - v hospodě U Pepína. Tentokrát jsme končili předčasně, už po desáté, protože si prý kdosi ze sousedního baráku stěžoval na hluk. Tak takhle bych si to příště nepředstavoval. Povšiměte si, jak to ještě za totáče vysvětloval Franta Ringo Čech těm méně chápavým:
"Vždycky, když za mnou chodili pořadatelé a žádali: "Pane Čech, nemohli byste to trochu stáhnout?" tak jsem odpovídal – nemohli! Soudruhu nemohli! Rocková muzika má a musí bejt takhle nahlas! Je to hudba pro diváky a ne pro vás, pane pořadatel. Tak jestli vám to vadí, dejte si vatu do uší." Uvidíme za měsíc.

22. 9.
od 20 h.

Kostelec
nad Černými Lesy
klub Barák
www.klubbarak.cz

V klubu Barák v Kostelci nad Černými Lesy jsme hráli podruhé. Atmosféra klubu byla opět velmi příjemná, přišli se také podívat přátelé Honzy - krajani z USA a Nového Zélandu. Prostě pohoda.

8. 9.
od 19 h.

Zdislava
u Liberce
Zdislava - open-air
Ve Zdislavi jsme hráli na soukromé oslavě přátel našeho basáka Honzy. Společnost složená zejména z jeho bývalých spolužáků, dnes vesměs renomovaných architektů, byla skvělá a vůči našemu hraní vstřícná. Ačkoli to bylo náročnější vzhledem k hraní v otevřeném prostoru, vše se nakonec vydařilo. Byli jsme našimi hostiteli úžasně opečováváni a tento technicky i vzdáleností náročnější zájezd stál opravdu zato. Opravdu jsme si to užili!

14. 7.
od 19 h.

Kostelec
nad Černými Lesy
klub Barák
www.klubbarak.cz

V klubu Barák v Kostelci nad Černými Lesy, jsme hráli poprvé. Klub vypadal velmi příjemně, takový kostelecký Cavern Club, rádi se tam zas někdy vrátíme.

27. 6.
od 19 h.

Praha
Hospoda U Pepína
Ačkoli v telce probíhalo fotbalové semifinále, hosté oželeli zvuk a věnovali se naší produkci. V okénku hostů vystoupil Petr (Petrův kámoš) a Petra (Láďova kamarádka). Líbili jsme se a proti původnímu předpokladu, že skončíme zase v deset, natáhli jsme to téměř do půlnoci.

23. 5.
od 19 h.

Praha
Hospoda U Pepína
Poprvé jsme otestovali sluch našich přátel při veřejné produkci. V deset toho bylo tak akorát a usoudili jsme, že to za měsíc zase zkusíme.


to main page